אודות

על אודות קבוצת לומינה 

קבוצת לומינה הינה קבוצת חברות ייזום בענף הבניה, הקבוצה יוזמת מגוון פרויקטים בתחום הנדל"ן בישראל ופרויקטים של תמ"א 38 (הריסה ובניה) בפרט.

תמ"א 38 היא תוכנית מתאר לעידוד חיזוק מבנים בפני רעידות אדמה. תהליכי הבניה הכלולים בתוכנית מתאר ארצית זו אינם פשוטים: כיום, לאחר התיקונים השונים שהוכנסו בתוכנית המקורית, מדובר בפרויקטים בסדרי גודל גדולים, שדורשים ניסיון תכנוני והיכרות מצוינת עם שוק הנדל"ן בישראל. בין השאר מדובר בהתמודדות עם אינספור תקנות וחוקים מצד אחד, לצד יכולת לרכז ולהפעיל מגוון ספקים אמינים, מצד שני.

כניסה למהלך של ביצוע פרויקט תמ"א 38 לחיזוק מבנים בפני רעידות אדמה, מצריכה בניית יחסי אמון ארוכי טווח בין היזם, לבין הדיירים. קבוצת לומינה חרטה על דגלה את ערכי ההגינות, האיכות והמקצוענות.

לומינה היא קבוצה דינמית וחדשנית, בה שותפים מספר גורמים בעלי נסון רב. לומינה בנויה על תשתית עסקית מודרנית ופתוחה: בין אם מדובר במימוש תמ"א 38 ובין אם מדובר בייזום פרויקטים אחרים שאינם בהכרח קשורים לחיזוק מבנים (הריסה ובניה), החברה מתייחסת לכלל המעורבים בפרויקטים שלה כאל שותפים לדרך, ולא כאל ספקים או לקוחות. תכנון הפרויקטים והמבנה החוזי והעסקי שלה מדגישים את גישת ה- win-win שמאפיינת את החברה.

קבוצת לומינה נעזרת בשירותיהם של מספר יועצים ונותני שירותים מהמובילים והמנוסים בענף. יועצים אלה – ממהנדסים, חברות פיקוח, יועצי בניה ועד מתכננים ואדריכלים – הם שותפי דרך של לומינה , לא בכדי: הם מאמינים בחוזקה וביושרה של הקבוצה והנהלת החברה.

זרוע המימון של לומינה ייזום

קבוצת לומינה הינה בעלת מקורות מימון עצמאים שעומדים לרשותה בזכות שותף ובעלים בעל חוסן פיננסי נרחב. לומינה אינה תלויה בקרנות מימון או בגיוסי חוץ לצורך העמדת הון עצמי לפרויקטים. עובדה זו מאפשרת לחברה לפעול ולעבוד בצורה עצמאית, מהירה וקלה, בלי להיות תלויה בהכתבות של גופים פיננסיים חיצוניים.

כמובן שכל לקוחותיה של לומינה – בין אם מדובר בבניית פרויקטים של תמ"א 38 (הריסה ובניה) ובין אם מדובר בפרויקטים יזמיים אחרים, נהנים מליווי בנקאי, בלתי תלוי, בהתאם להוראות החוק.