אודות

על אודות קבוצת לומינה 

קבוצת לומינה הינה קבוצה חברות ייזום בענף הבניה, שיוזמת מגוון פרוייקטים בתחום הנדל"ן בישראל, הכוללים גם פרוייקטים של תמ"א 38.

תמ"א 38 היא תוכנית מתאר לעידוד חיזוק מבנים בפני רעידות אדמה. תהליכי הבניה הכלולים בתוכנית מתאר ארצית זו אינם פשוטים: כיום, לאחר התיקונים השונים שהוכנסו בתוכנית המקורית, מדובר בפרוייקטים בסדרי גודל גדולים, שדורשים נסיון תכנוני והיכרות מצוינת עם שוק הנדל"ן בישראל. בין השאר מדובר בהמתמודדות עם אינספור תקנות וחוקים מצד אחד, לצד יכולת לרכז ולהפעיל מגוון ספקים אמינים, מצד שני.

כניסה למהלך של ביצוע פרוייקט תמ"א 38 לחיזוק מבנים בפני רעידות אדמה, מצריכה בניית יחסי אמון ארוכי טווח בין הקבלן והיזם, לבין הדיירים.

לומינה היא קבוצת ייזום ופיתוח תמ"א 38. לומינה היא קבוצה דינמית, בה שותפים מספר גורמים בעלי נסיון רב ועשיר בייזום ובהוצאה לפועל של פרוייקטים בסדרי גודל גדולים. לומינה בנויה על תשתית עסקית מודרנית ופתוחה: בין אם מדובר במימוש תמ"א 38 ובין אם מדובר בייזום פרוייקטים אחרים שאינם בהכרח קשורים לחיזוק מבנים, החברה מתייחסת לכלל המעורבים בפרוייקטים שלה כאל שותפים לדרך, ולא כאל ספקים או לקוחות. תכנון הפרוייקטים והמבנה החוזי והעסקי שלה מדגישים את גישת ה- win-win שמאפיינת את החברה.

אחד היתרונות הגדולים של לומינה ייזום בע"מ הוא הגב הפיננסי והכלכלי שלה שאינו תלוי במימון חיצוני או בקרנות מימון לצורך גיוס הון עצמי לפרוייקטים של תמ"א 38.

אודות המנהלים בקבוצת לומינה

DEKELNAME

קבלן רשום בסיווג ג'- 1, בעלים ושותף לשעבר בחברת בניה בעלת סיווג קבלני ג'- 5. בעל ניסיון עשיר בביצוע פרוייקטי בנייה מורכבים, בהיקפים גדולים. ניסיונו העשיר בחיזוק מבנים, בנייה ובקבלנות בניין בכלל נשען על בניית מאות יחידות דיור ברחבי הארץ. חברת הבניה ביצעה פרוייקטים של בניה ציבורית, בניה רוויה ופרוייקטים של חיזוק מבנים ע"פ תמ"א 38 בעבור חברות בניה מובילות בענף. משמש כמנהל בקבוצה ופעיל בתחום הבנייה משנת 1996.

LIADNAME

ליעד הוא השותף העסקי של לומינה ייזום בע"מ, בעל תואר בוגר במינהל עסקים ומערכות מידע. ליעד פועל במשך שנים רבות בתחום יזמות נדל"ן בחו"ל וגם בארץ. הוא בעל ניסיון נרחב בתחום הנדל"ן וכיום הוא מפתח את נושא תמ"א 38. ליעד הוא מבעלי לומינה ופעיל בתחום הייזום משנת 2000.

זרוע המימון של לומינה ייזום

קבוצת לומינה הינה בעלת מקורות מימון עצמאים שעומדים לרשותה בזכות שותף ובעלים בעל חוסן פיננסי נרחב. לומינה אינה תלויה בקרנות מימון או בגיוסי חוץ לצורך העמדת הון עצמי לפרוייקטים. עובדה זו מאפשרת לחברה לפעול ולעבוד בצורה עצמאית, מהירה וקלה, בלי להיות תלויה בהכתבות של גופים פיננסיים חיצוניים.

כמובן שכל לקוחותיה של לומינה – בין אם מדובר בבניית פרוייקטים של תמ"א 38 ובין אם מדובר בפרוייקטים יזמיים אחרים, נהנים מליווי בנקאי, בלתי תלוי, בהתאם להוראות החוק.